trende

Nurtaç Mobilya


Nurtaç Mutfak Banyo Mobilya üretim ve satış merkezi Turgutlu Manisa da ..... tarihinde kuruldu.

Nurtaç Mobilya tüketici beklentileri doğrultusunda; kaliteli ham madde, son teknoloji üretim, özgün ve işlevsel tasarımlar ile kusursuz montaj hizmeti sunmaktadır.

Turgutlu merkez ve bölgede mobilya imalatı ve yan ürünlerinin satışını gerçekleştirmektedir.

Yenilikçi ve tutkulu bir bakış açısıyla dizayn edilen Nurtaç Mobilya mutfak modelleri, her yaşam tarzına uygun formda, hareketli modüllerinin artırdığı işlevselliği ile size geniş ve çok amaçlı bir kullanım alanı sağlıyor.

Nurtaç Mobilya olarak Mutfak Modelleri üretiminde gelişen teknolojiden yararlanarak daha kaliteli ve yaşam tarzına uyum sağlıyan, işlevsel ürünler yaparak müşteri odaklı hizmet vermekteyiz.

İnsan ve mekânın buluştuğu her alanda oluşan beklentileri, ilgili yasa ve standartlara uygun, çevreye duyarlı ve müşteri memnuniyeti odaklı gerçekleştiriyoruz.

Hizmet Alanları:

  • Mutfak Dolapları ve Modelleri
  • Banyo Dolapları ve Modelleri
  • Portmanto Modelleri
  • Tv Üniteleri
  • Özel Tasarım Mobilya İmalat

VİZYONUMUZ

Nurtaç Mobilya olarak; Fonksiyonel, estetik ve özel tasarımlarımızla; mutfak, mobilya, ve aksesuar ürünlerinde sektörlerinin en iyi markaları arasında yükselmeye devam etmek..

MİSYONUMUZ

Sektördeki son gelişmeleri yakından takip eden konusunda uzman ekibimizle mimari disiplinden kopmayan özgün tasarımları titiz bir uygulama ile birleştiren Nurtaç Mobilya mutfak Teknoloji ve fark yaratan tasarımları bir arada kullanarak, en uygun fiyata, en iyi malzeme kalitesi ile üretim yapmak, çözüm ortaklarımızla satış önce ve satış sonrasında kaliteli hizmet vererek müşteri memnuniyetini sağlamak, sektördeki başarımızı ve imajımızı güçlendirmeye devam etmek.
Üst